Domek letniskowy

Domek letniskowy z możliwością zamieszkania przez cały rok. Konstrukcja w szkielecie drewnianym. Elewacja z drewna świerkowego, impregnowanego na kolor „pinia”. Taras z drewna modrzewiowego, impregnowanego ciśnieniowo. Segmenty domków oddzielone płotami pergolowymi. Dach krokwiowy pokryty dachówką. Deski wiatrowe i podrynnowe wykonane z drewna modrzewiowego, co gwarantuje lepszą wytrzymałość na warunki atmosferyczne.

Wiata

Wiata wykonana z bali sosnowych, okorowanych i zaimpregnowanych. Pokrycie dachu wykonano z desek modrzewiowych, impregnowanych ciśnieniowo dodatkowo zewnętrzna warstwa pokryta dwukrotnie olejem do drewna w kolorze – palisander. Ławki i stół wykonano z tarcicy nieobrzynanej. Płaszczyzny strugane i impregnowane olejem do drewna..

Pomost modrzewiowy

Pomost z drewna modrzewiowego. Konstrukcja pomostu z belek i krawędziaków struganych 4-stronnie. Deski nawierzchniowe dodatkowo ryflowane (wzór do ustalenia), impregnowane olejem do drewna.

Budynek gospodarczy

Budynek o powierzchni 25 m2. Wykonany w technologii szkieletowej. Pokryty dachówką, elewacja typowo skandynawska czyli z impregnowanych desek. Może służyć też jako garaż. Proste i estetyczne wykończenie. Łatwy i szybki montaż. Budynek z zewnątrz bardzo dobrze i szczelnie ocieplony, dzięki czemu nawet bez ogrzewania wewnątrznego utrzymuje ciepły i przyjemny klimat.
Wszelkie elementy drewniane, deski elewacyjne, wykonano przy użyciu drewna zakupionego w firmie Pergola

Dom szkieletowy Juliusz II

Dom szkieletowy z kolorową drewnianą elewacją wykonaną z odpowiednio przygotowanej deski profilowanej dostarczonej przez firmę Pergola.
Juliusz II to dom dla lubiących przestrzeń i wygodę. Na parterze znajduje się przestronny pokój dzienny z jadalnią i aneksem kuchennym, natomiast na poddaszu są dwie duże sypialnie.
Projekt i wykonanie:Przyjazne Domy (www.przyjaznedomy.pl)